Fanshopy pro kluby jsou šance, jak i malý klub oblékne fanoušky i členy

Opět chci připomenout naší novou službu a to jsou fanshopy pro týmy, spolky, neziskovky a útulky. 
Celý život jsem sportoval a moc dobře vím, jak jsme se skládali na tělocvičnu, výjezdy na zápasy mimo Prahu anebo rozhodčí, stále jsem něco vybírali. To už ani nemluvím, že jsme si museli skoro co rok objednávet nové dresy, staré se buď ztratili, nebo přišel někdo nový a nebo jsme prostě přibrali.  
 

Prostě peníze pro amatérské a nebo výkonostní sportovce nejsou. 

Možná díky této zkušenosti z vlastního života mě napadlo udělat Fanshopy pro kluby a pomoc jim ve dvou oblastech. Obléknout své fanoušky a členy a  zároveň vydělat nějakou tu kačku do klubové pokladny.
 
Tak zkuste zapřemýšlet, jestli byste Vy a nebo někdo v okolí nevyužil nabídku Fanshopu zdarma u nás na Triko4u.cz

Volejbalové fanshopy rostou jak houby po dešti

Volejbal byl, je a bude náš nejoblíbenější sport a nejen proto, že jsem ho hrál skoro 30 let, ale byl vlastně u vzniku Triko4u. V roce 2003 jsem postavil svůj první e-shop s tričky s dvěmi kategoriemi volejbalová trička a vtipná trička. První dvě kategorie s mými nápady na potisky. Triko4u byl první e-shop v České republice s tričky a mikinami pro volejbalisty. Jo to bejvávali časy. 

No, když to spočítáme, tak z fanshopů, které máme v současné době je více jak třetina volejbalových a je to možná právě proto, že mám ve volejbale spousty známých a kontaktů, kteří se rozhodli do toho se mnou jít. Jako poslední můžu na Triko4u uvítat opět volejbalový tým a tentokrát z Benátek nad Jizerou. Zde jsou první produkty do jejich fanshopu.

batoh_baziliek   damska_polokosile_VK_Benatky_logo   cepice_bazilisekdetske_funkcni_triko_vk_benatky_bazilisekgymsack_baziliek  panske_funkcni_triko_vk_benatky_bazilisek

Pro koho to je?

Když nad tím přemýšlím, tak pro všechny sportovní kluby, ale samozřejmě žiju v realitě a je mi jasné, že pro Spartu Praha to dělat asi nebudu. Naše ambice s touto službou jsou oslovit většinu volejbalových klubů, které nemají finance, čas a ani energii obléknout svůj fanklub, členy a rodiče do triček s vlastním logem. 

A jaké to má výhody?

Jsem v zásadě člověk, který nesnáší administrativu, sepisování a vytváření seznamů a vypisování žádostí, jo a k smrti nemám rád chození po úřadech včetně pošty.

3C4A0815

Tak i přemýšlím a proto tento nápad nejen vydělává klubu peníze, ale i šetří práci a čas.

  • Nebudete muset komunikovat a sepisovat seznamy triček pro jednotlivé lidi
  • Nebude muset sčítat a následně hromadně objednávat trička s logem klubu
  • Nebudete muset platit trička předem
  • Nebudete muset odpovídat na otázky, kdy budou trička fanouškům
  • Nebudete muset rozdělovat trička z kartonu a vybírat peníze po kusech
  • Nebudete muset skoro nic

 

 

 

 

Stačí se jen zaregistrovat a pak to můžeme rozjet :)

 

 Tuto výjměčnou službu nenabízíme jen sportovním klubům, ale i Neziskovým organizacím, třeba jako jsou Dobré víly. Chcete více informací pro neziskovky? Najdete je v tomto článku Fanshopy pro neziskovky.  

 

 

ZKUSTE TO JAKO EDA SE SVÝM PROJEKTEM PROSTĚ BĚŽ

reference_triko10

 

 

UDĚLEJTE SI U NÁS FANSHOP

 

 


 ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte dotaz k fanshopům? Rádi odpovíme.

 

 

fanshop_icon

25.08.2019