Otužilecká trička - Jedu v ledu 

Tedy spíš plavu 

V létě nikoho nepřekvapí lidé koupající se v řece nebo rybníku. V zimě už to ale tak běžné není, i když i u nás už si otužilci získávají popularitu.

Kdo jednou zkusí, už nechce přestat, a tak se každý rok další a další lidé připojují k nadšencům pro otužování. I u nás v Triko4u už jedeme v ledu, tedy spíš jen někteří.

Opravdu vážně to bere Tomáš, který si koupele v zamrzlých kádích s ledem vyloženě užívá. No a my ostatní mu fandíme a plácáme ho po ramenou, jak to skvěle zvládá. Nová kolekce triček pro otužilce tak na sebe nenechala dlouho čekat :) 

voda4 voda2

Něco o Wim Hofovi

Ono to s tím otužováním vlastně žádná novinka není, své by o tom mohl povídat legendární Wim Hof. Toho chlad a odolnost těla vůči chladu a mrazu fascinovaly snad od narození, je držitele několika rekordů v této oblasti. Mimo jiné si zaběhl maraton bos na sněhu a v mrazu nebo vydržel více jak hodinu celým tělem v ledu.

Je také autorem Wim Hofovy metody, která spočívá v dechových cvičeních, meditaci a otužování studenou vodou. To vede ke zlepšení odolnosti vůči chladu a také celkové imunity organismu. není divu že jeho přezdívka je Ice Man, ledový muž.

Otužilecká trička jako nová kolekce

Nejen pro vyznavače jeho metod máme nově otužilecká trička ze 100% bavlny, která je příjemná v zimě i v létě. A samozřejmě vám na trička dotiskneme jména, čísla, název vaší otužilecké party nebo třeba váš osobní rekord

voda voda3

Někdo miluje plavání v ledu, jiný dá přednost kádi, někdo chodí bos ve sněhu a další si užívá studenou sprchu. Je jedno, jak moc a jakým postupem se otužujete, pořád je to lepší, než sedět doma v teplých ponožkách u krbu a bát se vystrčit nos, abychom nenastydli. 

Ledu třikrát zdar

za Triko4u

Tomáš, otužilec a Daniela, co mu fandí :)

 

ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT


 

Máte dotaz? Napište nám.