Funkční trička pro malé i menší

... aby i jim to slušelo 

Při sportu se chceme cítit příjemně, hýbat se bez omezení a samozřejmě i dobře vypadat. To zajistí funkční trička s potiskem, které nabízíme v mnoha barvách a motivech a navíc vás udrží v suchu. Jsou totiž vyrobené z funkčích materiálů, dobře odvádí pot a rychle schnou, takže se není třeba ničeo obávat. A protože sportují i děti, máme v nabídce už také funkční dětská trika s potiskem pro různé sporty. A ty co ještě nemáme, ty budeme mít určitě brzy :)

Oblíbená, taky jak jinak, jsou dětská funkční trička na volejbal, se kterými na hřišti vynikne kadý a každá. Nebo spíše něco pro fandy jedné stopy, kteří uvítají funkční cyklistická trička pro děti? Taky máme :) A taky na bowling, házenou, florbal, nohejbal a další sporty. Velikosti jsou už od 6 let do 12 let, pak už jsou velikosti v dospělácké kategorii. Neonové barvy i veselé potisky jsou navíc skvělou volbou i pro celý tým, takže můžete proti soupeřum nastoupit sladění a jako tým se nejen cítit, ale i vypadat. na všechna trička rádi dotiskneme jména, čísla, název klubu nebo třeba přezdívku. 

12573 1260312579

Funkční trička pro děti využijete nejen na sportovní aktivity, ale i na výlet s rodinou nebo letní dovolené. Dobře vypadají, mají výrazné barvy, drží tvar, odvádí pot a rychle schnou, navíc si můžete pořídit stejné třeba celá rodina. 

Pokud jste zatím v nabídce nenašli ten váš sport, který by vás zajímal, napište nám, určitě spolu něco vymyslíme :)

Daniela, Triko4u

ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte dotaz? Napište nám.

 

 

03.02.2020