Body s originálním potiskem pro ty nejmenší 

Výchova od malička je důležitá :) 

Dělat vám radost nás baví a tak posloucháme vaše nápady i připomínky. A protože i u nás je těch malých rybářů, hasičů nebo motorkářů postupně víc a víc, vytvořili jsme kolekci pro nejmenší. Dětská bodýčka v oblíbených barvách a s potiskem pro opravdu ty nejmenší, velikosti máme od cca 3 až do 23 měsíců. Doma, na návštěvě u příbuzných či přátel i v kočárku na pocházce tak můžete všem dát vědět, co je vaše zlatíčko zač a že bude po tátovi rybář nebo že je mámino štěstí.

body2  body6body3

Body je pohodlné, ze 100% bavlny a ve vysoké gramáži 180g. Potisk můžete vybrat i z kolekce dospěláckých triček a my jednoduše dospělácký motiv natiskneme na body. Může tak být táta či máma a prcek v tričku a body se stejným motivem, nebo si vybrat potisk, který se bude doplňovat. A pokud chcete dotisknout třeba jméno nebo přezdívku, tak to umíme taky :) Vyaldíme vámbody pro nejmenšího člena rodiny nebo týmu k dokonalosti. Stačí říct, jakou máte představu a my vymyslíme, jak to udělat. 

 body1body4 body7

Kolekci stále doplňujeme o další motivy, takže pokud vám nějaký sport nebo koníček chybí v nabídce, neváhejte nám dát vědět. My naše kluky z grafického trochu popoženeme a uděláme vše proto, aby i ten váš mrňous mohl mít svoje bodýčko co nejdříve doma. Takže, pokud ledáte fajn dárek pro ty nejmenší členy týmů, rodin a sportovních rodin, tak tady máme jeden nápad. Dětská body s originálním potiskem udělají radost těm nejmenším i těm dospělým okolo nich. To máme vyzkoušeno, fakt, na psí uši a kočičí svědomí!

... a samozřejmě, jako do triček a mikin, i do bodýček přidáváme při potisku kapku štěstí :)

Daniela, Triko4u.cz


ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte nějaký dotaz? Napište nám.

 

 

 

 

 

 

 

baby_amusing_paint_dirty_funny_b

12.10.2018