TRIKO4U.CZ 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informaceRozumím

Výroba dresů


Výroba dresů na míru

Triko4u nabízí všem sportovcům, sportovním týmům a oddílům výrobu sportovních dresů na míru.
Výroba dresů je ve třech provedeních:

  1. klasické bavlněné tričko s potiskem na přání
  2. polyesterový dres z naší nabídky s potiskem na přání
  3. polyesterový dres se sublimačním tiskem


Bavlněné dresy
Klasické bavlněné tričko z naší nabídky. Nabízímei kombinaci pánských triček a dámských triček, které vám potiskneme týmovým logem, jménem a číslem dle vašeho návrhu. 

Polyesterové dresy
Profesionální dresy z katalogové nabídky od renomovaných výrobců. Dresy lze použít na většinu míčových a raketových sportů. Sháníte fotbalové dresy nebo dresy na nohejbal, volejbal a nebo florbal. Na dresy vám opět uděláme potisky na vlastní přání. Logo, číslo na prsa i záda a jméno či přezdívku.

Sublimační dresy
Typickými sublimačními dresy jsou fotbalové dresy, hokejové dresy nebo cyklistické dresy, kde je kladen důraz hlavně na dlouhou životnost. Stejně si ale můžete nechat vyrobit dres na volejbal, nohejbal, florbal nebo squash. Cena sublimačního dresu se pohybuje od 300Kč podle počtu a náročnosti výroby. Rádi vám vyrobíme sadu pro Váš celý tým a nebo jeden originální dres sublimací.

Poptávka na dresy
Chcete si nechat vyrobit dres s celoplošným sublimačním tiskem, který vám vydrží celou sportovní a nebo fanouškovskou kariéru? Neváhejte a poptejte si ho v systému "vlastní potisk"


Reference vyrobených dresů

sublimační dresy Hudradla   bavlněné dresy   

dresy Meteor

Textil s potiskem
 
 
 
kontakt
Zboží v košíku
0 ks
0 Kč

 © triko4u.cz 2011. All rights reserved. mobil: +420 777 981 532, e-mail: info@triko4u.cz Realizace: Abtera