TRIKO4U.CZ 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informaceRozumím

U nás jedině certifikovaný textil

Máme rádi – jako každý sportovec – férovou hru. Naše dodavatele textilu netajíme, nemáme důvod. Jsou tak dobří, že vám je naopak rádi představíme.

V našem eshopu najdete zboží od několika dodavatelů a se všemi máme dlouholeté zkušenosti. Pro mikiny a trička s potiskem používáme textil od francouzské značky SOL´S, která se pyšní mnoha certifikáty a na trhu je stabilně od roku 1991. Kromě kvality materiálů si velmi zakládá na ochraně životního prostředí a lidských práv. Ctí pravidla definovaná úmluvou Mezinárodní organizace práce a Všeobecné deklarace lidských práv. Potvrzením kvality jsou také mezinárodní certifikáty jako Öeko-Tex nebo členství v organizaci IFTH (Institut Français du Textile). V nabídce této značky najdete i sportovní dresy a oblečení.

Ve sportovních dresech si můžete zvolit také výrobky od značky Errea, což je profesionální italský výrobce oblečení a funkčních doplňků pro týmové sporty již od roku 1988. Předností produktů jsou nejen kvalita a funkčnost, ale také propracovaný design do posledních detailů s ohledem na příjemné používání. Vlastní certifikát Öeko-tex a bohatá historie této značky je zárukou kvality. I na dresy od Errea vám samozřejmě rádi dotiskneme jméno, číslo nebo cokoli si budete přát.

V kategorii sportovního oblečení najdete také produkty od značky James and Nicholson. Německý výrobce textilu nabízí netradiční barevné kombinace a velmi kvalitní zpracování. Dbají na lidská práva a zapojují se do iniciativy BSCI (Bussines Social Compliance Initiative), jejímž cílem je zajistit, aby na trh byly dodávány jen výrobky, při jejichž výrobě a distribuci jsou respektovány základní pracovně právní a etické zásady. Mimo dresů a mikin můžete vybírat také outdoorové oblečení, vesty, bundy nebo tepláky. Svěží design, kvalita zpracování a vlastnictví certifikátu Öeko-tex jsou hlavní dominantou značky James and Nicholson.

Pro sportovní aktivity máme v nabídce také značku Lambeste, která nabízí textil pro sport i volný čas za příjemnou cenu. Také tato značka vlastní certifikát Öeko-tex pro trička a polokošile z bavlny. V nejbližší době rozšíříme náš sortiment také o oblíbenou značku sportovních dresů Mizuno.

Chcete se o našich dodavatelích nebo výrobcích ještě něco dozvědět? Napište nám, rádi vám odpovíme :)

james_nicholson1.jpg
sols.jpg
okotex.jpg
errea02.jpg
_vyrp11_338lambeste-logo.jpg
 
Textil s potiskem
 
 
 
kontakt
Zboží v košíku
0 ks
0 Kč

 © triko4u.cz 2011. All rights reserved. mobil: +420 777 981 532, e-mail: info@triko4u.cz Realizace: Abtera