TRIKO4U.CZ 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informaceRozumím

Sponzorujeme a spolupracujeme

 


Náš internetový obchod Triko4u.cz, má zájem pomáhat a spolupracovat s kluby a sportovními areály které provozují naše oblíbené sporty pro které nabízíme trička, tílka a mikiny s potiskem (viz navigační lišta).

Naše nabídka
Pro tyto kluby nabízíme dárkové poukazy na nákupy, výrobu triček a jiného reklamního textilu pro personál areálu, do cen na turnaje, jako týmové dresy a to buď zcela zdarma a nebo za velmi výhodné ceny dle našich možností a zároveň velikosti, dosahu a objemu reklamního plnění pro Triko4u.

Co požadujeme?
Jako barter za dodaný textil požadujeme reklamní plnění. Reklamní plnění spočívá většinou v umístění našeho banneru nebo jiné reklamy v areálu, loga na dresech, odkazy a PR články na vašich webových prezentacích a jiné dle možností zákazníka.. 
Každá spolupráce se domlouvá individuálně a je podmíněna tím, aby reklamní plnění mělo význam, musíme mít pro tento sport a nebo zájmovou činnost nabídku triček s potiskem. Pro vysvětlení, v současné době nemáme trička a mikiny s potiskem pro plavce, takže nabídka pro plavecké oddíly, organizace a areály v rámci sponzoringu bude více méně omezena, jelikož reklamní plnění nemá pro nás význam. Klient který by přišel z reklamy na plaveckém stadiónu, si u nás nemá co koupit. 

 

Již navázané spolupráce: 

 AVL - amatérská volejbalová liga

Náš největší partner v oblasti sponzoringu a vzájemné spolupráce. Každý rok dodáváme pro hráče amatérské volejbalové ligy, trička do cen pro nejúspěšnější volejbalové týmy amatérů v této soutěži jak v Praze a Brně, tak i ostatních městech. Dodáváme dárkové poukazy do různých soutěží pro hráče AVL na Facebooku.

avl    avl1 avl4


Dresy pro týmy AVL 

bez smeče

 


 

Beach klub Pankrác
vyráběli jsme trička, tílka a mikiny pro personál, trenéry a samozřejmě jako ceny do turnajů pro asi nejznámější beachvolejbalový areál v Praze, Beachklub Pankrác. Fotky jsou z asi nejznámějšího turnaje Ideastav.


  ideastav ideastav  beach pankrác  beach pankrác

 


 

Beach klub Ládví

asi největší beachvolejbalový areál, co do počtu kurtů, Beachklub Ládví, nás oslovil přes šéftrenéra Ondru Michálka. Vyráběli jsme trička pro dětské kroužky v beachvolejbale 

beach ládví  ládví beachklub

 


 

Sportovní areál Domyno

pro víceúčelový sportovní areál Domyno jsme vyráběli trička do cen na beachvolejbalové turnaje a tílka pro dětskou beachvolejbalovou akademii.

domyno  domyno 2

 


 

Dresy pro týmy

Volejbalový oddíl Meteor Praha
pro tento volejbalový oddíl jsme dělali trička s p
otiskem jako dresy do soutěže a mikiny na večer do hospůdky. Chlapci si teď chválí, že i v hospodě se poznají :)


 meteor  meteor2  meteor3  

 

 


Těšíme se na další spolupráci team Triko4u.cz

 

Textil s potiskem
 
 
 
kontakt
Zboží v košíku
0 ks
0 Kč

 © triko4u.cz 2011. All rights reserved. mobil: +420 777 981 532, e-mail: info@triko4u.cz Realizace: Abtera