TRIKO4U.CZ 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informaceRozumím

Slovník pojmů

 


Barevnice PANTONE – vzorník tiskových barev
Barevnice PANTONE je mezinárodně uznávaný barevný systém, který se používá po celém světě v oblastech typografie, grafiky, interiérového, textilního, oděvního a architektonického designu. Pomocí barevnice PANTONE se dají přesně definovat barvy. Princip barevnice PANTONE spočívá v tom, že každá barva je přesně definovaná podle číselného kódu, čímž se zamezí nesprávnému označení nebo jejich záměna. Tento vzorník využívá naše společnost při potisku triček.


pantone 


Barevnice TPX – vzorník barev textilu
Barevnice TPX – textile paper extended – je taktéž mezinárodně uznávaný barevný systém. Barevnice s koncovkou TPX je vzorník, který obsahuje nespočet papírových vzorků přímých textilních barev na papíře PANTONE. Tento vzorník barev textilu představuje ideální prostředek pro designéry a kreativní osoby.

tpx barevnice


Polokošile – tričko s límečkem
Polokošile je sportovní tričko s límečkem, které se v posledních letech stalo oblíbeným kusem oblečení jak pro sportovně založené lidi, tak i pro lidi vyznávající ležérní styl oblékání. Polokošile dokáže velmi dobře podtrhnout elegantní styl v kombinaci se svetrem uvázaným kolem krku. Služby naší společnosti – potisk triček – můžete využít i pro polokošile.Povolená srážlivost textilu
Srážlivost textilu je standardní, ovšem do povolené míry. Míra srážlivosti textilu závisí na materiálu a samotná srážlivost není znakem nekvalitního materiálu nebo jeho závady. Běžná srážlivost bavlny se pohybuje v rozmezí 4 až 6 % na 1bm. Naše společnost aplikuje potisk triček a jiných kusů oděvů na kvalitní materiály, jež zaručují srážlivost textilu v povolených mezích.Fair trade
Asociace pro fair trade je zájmovým sdružením právnických osob, jež se zabývají otázkami rozvoje spravedlivého obchodu. Zájmem této asociace a jejich členů je dohlížet na používání ochranné známky FairTrade. Cílem tohoto obchodního partnerství je poskytování lepších obchodních podmínek znevýhodněným výrobcům z rozvojových zemích. Naše společnost nabízí a prodává fair trade produkty.

fair trade   fair trade


OEKO tex – kvalita materiálu
OEKO tex je uznávanou garancí kvality pro textilní zboží, které je vyrobené pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Kontrola kvality takového zboží je pravidelně sledována a také garantována. Certifikát OEKO tex zaručuje svým spotřebitelům vysokou ekologickou kvalitu a garantuje jim, že zakoupené textilní zboží neobsahuje žádné škodlivé látky pro člověka ani pro životní prostředí. Potisk triček od naší společnosti garantuje kvalitu podle certifikátu OEKO tex. 

oeko tex


SOFTSHELL
Materiál sestávající ze tří vrstev: základem vnější vrstvy je neopren s přidaným elastanem, vnitřní vrstva je mikro fleece a mezi nimi je technický vrstva. Tento materiál udržuje teplo, je nepromokavý, prodyšný a větruodolný.

softshell
 FLEECE
Fleece je měkký, lehký, teplý a komfortní materiál ze syntetických vláken. Vnitřní strana byla počesána, takže je teplá a jemná. Je to dobrá alternativa k vlně, zvláště pro ty, kteří alergiemi na vlnu. Může  být vyroben také z recyklovaných PET lahví.

fleece  fleece2  fleece3
 

POLAR FLEECE
Pletená polyesterová mikrovlákna. Materiál je pečlivě počesán po obou stranách a vypadá jako fleece. Veškerý produkty polar fleece májí úpravu proti žmolkování.

 

Textil s potiskem
 
 
 
kontakt
Zboží v košíku
0 ks
0 Kč

 © triko4u.cz 2011. All rights reserved. mobil: +420 777 981 532, e-mail: info@triko4u.cz Realizace: Abtera