TRIKO4U.CZ 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informaceRozumím

Rozšiřujeme kolekci RUGBY

Už kdysi dávno byly chlapské sporty a boje velmi oblíbené. Od nepaměti diváci fandili svým hrdinům a s napětím sledovali souboje a turnaje. Rugby nás do těchto časů tak trošku vrací, ale i když jde o sport tvrdý a divácky velmi atraktivní, rozhodně je čestný, zákeřnosti nečekejte. Rugby hrají gentlemani. O kousek výš posunul atraktivnost tohoto sportu novozélandký tým All Blacks, který před každým utkáním tančí svou Haku a oslňuje i dámské divačky.  

Hráči rugby jsou prostě opravdoví chlapi a i kouzlo tohoto sportu k sobě přitahuje stále více těch, kteří chtějí nejen sledovat, ale i hrát. A také stále více dam, slečen a žen, protože i na ně se hezky kouká, co si budeme povídat :)

Pro velký zájem tak rozšiřujeme kolekci rugby o nové potisky a motivy, které seženete na tričkách i mikinách a přidáváme také vyloženě dámské potisky. Na holky rugbistky by se opravdu zapomínat nemělo.

 

Na jakékoli tričko nebo mikinu vám rádi dotiskneme jméno, číslo nebo název týmu - ať už toho, za který hrajete, nebo toho, kterému fandíte. 

No a pokud vás rugby ještě u srce nechytlo a tenhle sport skoro neznáte, omrkněte to. Alespoň jako divák, protože to vážně stojí za to! Všem rugbistům a rugbistkám přejeme hodně zdraví, bojovnosti a samozřejmě úspěchů

Tým Triko4u.cz 

all_blacks_team.jpg
rugby_eat_reg.jpg
rugby_girl_miss.jpg
all_blacks_team_reg.jpg
rugby_tshirt.jpg
rugby_game_klo.jpg
 
Textil s potiskem
 
 
 
kontakt
Zboží v košíku
0 ks
0 Kč

 © triko4u.cz 2011. All rights reserved. mobil: +420 777 981 532, e-mail: info@triko4u.cz Realizace: Abtera