TRIKO4U.CZ 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informaceRozumím

Přes Zásilkovnu posíláme i na Slovensko

Zásilkovna je možnost, jak si nechat balíček od nás doručit na Slovensko. Rychlá, spolehlivá a v porovnání s poštou levná služba má pobočky v desítkách slovenských měst a obcí.  Jednoduše si balíček uložený na vybrané pobočce vyzvednete cestou z práce, na nákup nebo při večerním venčení psa. Vaše tričko nebo mikinu s potiskem tak můžete mít u sebe jednoduše a za příjemnou cenu - do SK je poštovné už od 95 Kč!

Přinášíme základní přehled o tom, co tato služba nabízí. Ať máte možnost volby a Zasilkovna.cz pro vás není neznámým pojmem.

Co je Zasilkovna.cz?

Hlavní činností je poskytování zásilkové služby a provozování sítě výdejních míst v Čechách a v zahraničí. Tedy můžou využít i zákazníci ze Slovenska. V současné době má desítky výdejních míst ve Slovenské republice a stále přibývají další. Vy si zvolíte nejbližší výdejní místo a jakmile balíček dorazí, můžete si ho vyzvednout.

Kolik to bude stát?

Hlavní výhoda zásilkovny je právě cena. Pokud si při objednávce vyberete jejich služby, zaplatíte na Slovensku 95 Kč. 

Jak dlouho trvá doručení?

Zpravidla 2 - 3 dny, ve velkých městech jako je Bratislava nebo Martin je ale často balíček připraven už druhý den po odeslání. 

Jak se zaplatí za objednané zboží?

Stejně, jako jste zvyklí. Buď využijete platbu bankou předem na EUR účet a balíček si na výdejně vyzvednete už zaplacený, nebo zvolíte platbu na místě ("dobírka") a na výdejně při převzetí balíčku zaplatíte samozřejmě v eurech. Služba je zpoplatněna pro SR 30 Kč.

Co budou na výdejním místě vyžadovat?

Po odeslání od nás obdržíte heslo zaslané SMS na váš mobil. Na základě tohoto hesla bude balíček vydán, aby si mohli ověřit, že je skutečně pro vás. 

Je otevřeno i o víkendu?

Jak kde. Některá výdejní místa mají otevřeno i nonstop. Seznam výdejních míst a ověření otevírací doby najdete na www.zasielkovna.sk 

 

vlajka_SR.jpg
 
Textil s potiskem
 
 
 
kontakt
Zboží v košíku
0 ks
0 Kč

 © triko4u.cz 2011. All rights reserved. mobil: +420 777 981 532, e-mail: info@triko4u.cz Realizace: Abtera