TRIKO4U.CZ 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informaceRozumím

O Triko4u.cz

Sportovní oblečení od Triko4u.cz vás zviditelní

Každý hráč a sportovec chce být odlišný, ať už jako jedinec nebo týmový hráč. Jednou z možností, jak být originální, je jedinečný dres nebo týmová trička s potiskem. Doba rozlišení týmů pomocí bílých erárních tílek a červených trenek je již naštěstí za námi a každý tým raději nastoupí ve vlastním tričku s nějakým vtipným potiskem

Firma Triko4u.cz vyrábí trička a mikiny s potiskem pro všechny rekreační a amatérské sportovce a zájmové skupiny. Nabízí také sportovní oblečení a reklamní textil, apod. Na trhu jsme od roku 2005, s oblečením a jeho potiskem máme bohaté zkušenosti. Naši nabídku stále rozšiřujeme, abychom vyhověli všem poptávkám zákazníků. Za myšlenkou originálních volejbalových triček a mikin stojí bývalý ligový volejbalista Tomáš Hovorka, který si originální trička začal tisknout nejdříve pro sebe a přátele, od roku 2006, pak pro všechny sportovní nadšence. Volejbal samozřejmě zůstává jeho srdeční záležitostí, ale rozhodnutí dělat trička a mikiny například pro nohejbalisty, rybáře, vodáky byl klasický posun jak oslovit další, hlavně amatérské sportovce, kteří to dělají z lásky ke sportu.

Vybírat můžete z kvalitních bavlněných triček nebo široké nabídky profesionálních dresů z funkčních materiálů od renomovaných firem za rozumnou cenu. Pro potisk se používá technika transféru, která je nesepratelná a potisk nepraská. Na dres je možné natisknout logo, číslo, jméno nebo přezdívku, nebo jakýkoli jiný motiv jaký si vymyslíte. A tak pokud chcete mít na tričkách hlášku vašeho kapitána, výhružku soupeřům nebo týmový pokřik, budete je mít.  Pokud se vám nechce nic vymýšlet, využijte nabídku standardních potisků a protože amatérští sportovci nejsou žádná tintítka, trička i mikiny dostanete až do velikosti 3XL - 5XL. V týmovém tričku, ať už zvolíte vtipné nebo strašidelné heslo, máte jistě našlápnuto ke skvělé hře a vítězství.  

Doba doručení je 5 – 10 dní podle toho, zda si vyberete standardní potisk nebo požadujete potisk na přání. Samozřejmostí jsou i trička pro menší a nejmenší, protože každý tým potřebuje maskota. Pro nesportovce a sportovce kibice je v nabídce také výběr vtipných triček a mikin.

 V nabídce, tedy najdete originální trička nejen pro volejbalisty, nebo fanoušky české reprezentace a ostatní sportovní odvětví (badminton, nohejbal, florbal, ale i vodáci, rybáři, zamilovaní a mnoho dalších).  Vybírat můžete buď ze standardní nabídky potisků, nebo zvolit svůj vlastní potisk na přání. Pro nesportovce a sportovce kibice je v nabídce také výběr vtipných triček a mikin. Ať každý vidí, kterému sportu patří vaše srdce a kdo vám fandí, originání tričko vždy zaujme (z výše uvedených důvodů dbejte zvýšené opatrnosti při návštěvě restauračního zařízení v týmových tričkách, zvláště poté, co jste jako hosté domácí mužstvo naprosto znemožnili. Zde může vlastnictví trička negativně ovlivnit vaše zdraví, za což však výrobce nenese žádnou odpovědnos).

Pro ty, co ještě váhají, máme 7 důvodů pro nákup na www.triko4u.cz

  1. Garance vrácení zboží je 30 dní
  2. Výměna velikostí ZDARMA
  3. Potisk, který se nesepere
  4. Certifikovaný textil
  5. Stabilní pozice na trhu od roku 2005
  6. Při nákupu nad 3000 doprava ZDARMA
  7. Případné reklamace se řeší výměnou nebo vrácením peněz 

 

Naši zákazníci mají různá přání ohledně potisku a my věříme, že vždy najdeme společnou cestu. 

...za tým Triko4u.cz
Tomáš Hovorka 

Textil s potiskem
 
 
 
kontakt
Zboží v košíku
0 ks
0 Kč

 © triko4u.cz 2011. All rights reserved. mobil: +420 777 981 532, e-mail: info@triko4u.cz Realizace: Abtera