TRIKO4U.CZ 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informaceRozumím

Novinka funkční trička s potiskem

Funkční trička s potiskem získávají čím dál tím větší zájem ze strany sportovních nadšenců, kteří každý den po práci utíkají někam hejbnout kostrou.

Ne že by klasická bavlněná trička s potiskem přestala být zajímavá, ale je to prostě asi módní trend a všichni chtějí lesklá funkční trička

Jsme sporťáci a proto na to musíme reagovat rozšířením naší kolekce právě o trička z funkčních materiálů. 

Co je funkční tričko?
Je to tričko vyrobené s čistého polyesteru, případně z polyesteru s nějakou příměsí elastanu a nebo lycry (kvůli pružnosti). Má určité specifické vlastnosti jako je odvod potu a par, prodyšnost a nebo naopak odolnost vůči větru a dešti (ne, neumí mu poručit jako soudruzi v Rusku). Tyto vlastnosti se odvíjí od struktury, tloušťky a způsobu vrstvení polyesterových vláken. 

Na Triko4u.cz nabízíme tyto trička s funkčními vlastnostmi s nejlepším poměrem cena / výkon, tedy kvalita za dobrou cenu. 

Takže co je vlastně nového?
Rozšířili jsme nabídku o nová dámská, pánská i dětská trička a navíc vám je potiskneme a to buď potiskem který najdete na klasickém bavlněném tričku a nebo potiskem vlastním na prsa i potiskem na záda, dle originálního návrhu. Samozřejmě můžete vybrat i potisk čísla nebo jména.

Tak a teď už jen vybrat a sportu zdar...

Parádní den přeje Tomáš a Daniela, Triko4u.cz

image_27787.jpg
image_27749.jpg
bikesex.jpg
image_27806.jpg
detail_15587.jpg
image_27832.jpg
_tn2_4728.jpg
image_27770.jpg
image_27831.jpg
 
Textil s potiskem
 
 
 
kontakt
Zboží v košíku
0 ks
0 Kč

 © triko4u.cz 2011. All rights reserved. mobil: +420 777 981 532, e-mail: info@triko4u.cz Realizace: Abtera