TRIKO4U.CZ 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informaceRozumím

Multifunkční šátky - super věc na outdoor i sport

Multifunkční šátky nebo tubusy jsou super věc. Dlouhé a úzké a přitom velmi elastické, takže z nich uděláte cokoli potřebujete, od gumičky do vlasů přes potítko až po čelenky a čepice. Ne nadarmo je mají v základní výbavě i třeba v Survivoru. U sportů a outdoor aktivit jsou skoro nezbytnou výbavou, která se hodí kdykoli a kdekoli a nejen pro lidi.

Multifunkční šátek, pro který se zažilo i označení buff, je skoro nezničitelný. Zpevníte s ním vlasy, ochráníte před sluníčkem i zimou, pomůže ochladit psa v horkém počasí, můžete s ním i cokoli připevnit k batohu když je nouze nejvyšší, je lehký a prostě dokonalý.

Mají jen jednu malou vadu - způsobují závislost a jeden nikdy nestačí. A tak jich máme na shopu víc a v mnoha barvách, ať si můžete vybrat jakou jen chcete. Z lehkého polyesteru i příjemné česané bavlny nebo třeba s reflexním pruhem pro noční zábavu. Multifunkční šátek je něco, co vám prostě nesmí chybět. 

My už jejich kouzlu propadli dávno :)

Tým Triko4u.cz

image_12908.jpg
image_22730.jpg
image_12308.jpg
image_12307.jpg
image_12909.jpg
image_22732.jpg
multi.jpg
MB6503_main-2.jpg
 
Textil s potiskem
 
 
 
kontakt
Zboží v košíku
0 ks
0 Kč

 © triko4u.cz 2011. All rights reserved. mobil: +420 777 981 532, e-mail: info@triko4u.cz Realizace: Abtera