TRIKO4U.CZ 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informaceRozumím

Chcete mít nové fotky ZDARMA?

Staňte se novou tváří Triko4u.cz
Máte sportovního ducha, smysl pro humor a chcete mít doma fotky od profesionálního fotografa? Pak neváhejte a staňte se naší modelkou či modelem J. Pro náš e-shop hledáme talentované lidi, kteří jsou pro každou srandu, nebojí se zapózovat před objektivem a neváhají si udělat legraci sami ze sebe.

 

Koho hledáme?
Pokud se obáváte, že nesplňujete kritéria pro přehlídkové molo, tak nemusíte mít strach. Nehledáme Angelinu Jolie ani Brada Pitta. Naše trička, tílka či mikiny oblékají běžní smrtelníci, proto není v žádném případě nutné, abyste vypadali jako ze žurnálu J. Hledáme sympatické modely amatéry, a to jak ženy tak muže, případně děti. (Děti se fotí výhradně za účasti rodičů). Věková hranice není nijak stanovena ani omezena.

 

Kde a jak probíhá focení?
Focení probíhá v ateliéru za účasti profesionálního fotografa Martina Šandery . Výsledkem jsou fotky v tričkách a mikinách z našeho sortimentu, které jsou následně umístěny na našem e-shopu. Pro bližší představu, jaké fotky z focení vzejdou, si projděte naše stránky.

 

Proč se stát modelem?
Každý účastník focení od nás obdrží jako dárek tričko, slevovou poukázku v hodnotě 300 Kč na nákup zboží v našem e-shopu a občerstvení „na place“ J. V neposlední řadě získáte sadu fotek od profesionálního fotografa, které můžete dále užívat dle své vlastní potřeby.

 

Kdy bude focení probíhat?
Naším cílem je neustále zásobovat internetový katalog novými tvářemi, proto bychom rádi organizovali focení s určitou pravidelností. Počítáme s tím, že se uskuteční zhruba 4 x ročně. Proto hledáme zájemce hlavně, i když ne výhradně, pro dlouhodobou spolupráci. Focení jednoho účastníka trvá cca 30 minut a probíhá v ateliéru v Praze 4, Nuslích.

 

Jak se přihlásit?
Informace o termínech budou vždy s předstihem zveřejněny na našich webových stránkách a na profilu na Facebooku. Proto tedy sledujte náš web (zejména sekci Novinky) a také náš FB profil, kde se včas dozvíte podrobnosti k chystanému focení.

Pokud máte zájem stát se modelem e-shopu Triko4u, či máte jakékoli jiné dotazy k focení, pište prosím Tomáši Hovorkovi na e-mail: tomas@triko4u.cz.

Textil s potiskem
 
 
 
kontakt
Zboží v košíku
0 ks
0 Kč

 © triko4u.cz 2011. All rights reserved. mobil: +420 777 981 532, e-mail: info@triko4u.cz Realizace: Abtera