TRIKO4U.CZ 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informaceRozumím

Nákup v klidu :)


Náš internetový TRIKO4U.CZ poskytuje svým klientům garance bezpečného nákupu.


 • Garance vrácení zboží bez udání důvodu jsme prodloužili ze 14 dní na 30 dní.
   
 • Výměna velikostí zdarma
  Velikosti námi dodávaných značek textilu Sol´s a B&C odpovídají evropským normám a jsou srovnatelné  s velikostmi běžně dostupných značek v kamenných prodejnách. Samozřejmě tyto evropské normy mají své tolerance v řádech centimetrů a proto, abychom předešli nevhodnému výběru, najdete u každého produktu barevnici a velikostní řadu. V tabulce velikostí jsou míry šířky a délky produktu udané v centimetrech. V případě, že i přesto si vyberete špatnou velikost, nezoufejte. Tričko nebo mikinu Vám bez odkladu vyměníme, a to ZDARMA. Jak vyměnit špatnou velikost zjistíte zde
   
 • Kvalita textilu
  Pánská a dámská  trička a tílka dodáváme od francouzského  dodavatele Sol´s. Mikiny s kapucí i bez od značky B&C. Tyto značky patří mezi lídry v oblasti reklamního textilu, který je vhodný pro potisk a vlastní několik certifikátů:
   
  • Oeko-tex – použití neškodlivých barev a chemikálií pro pokožku a životní prostředí.
  • OE 100 STANDARD –ochrana životního prostředí, a dalších.

Certifikáty garantují vysokou kvalitu materiálu, způsob zpracování, nezávadnost a barevnou stálost textilu. Pokud budete nespokojeni s vybraným textilem, vrátíme vám peníze.

 

 • Transferový potisk a jeho kvalita
  Na trička a mikiny tiskneme kvalitním trasferovým tiskem a certifikovanými barvami, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Transferový tisk nabízí nejkvalitnější potisk textilií a technologicky vychází ze sítotisku. Potisk se místo na textil přenáší na transferový papír, a pak pomocí speciálního termolisu, za teploty 180 stupňů, aplikuje na potiskovaný textil. V žádném případě vám nechceme lhát, a proto zde nebudeme tvrdit, že vám tisk vydrží ve stejné podobě, v jaké jste ho vybalili, dalších 10 let. Je to tisk na textil, což je nepevný a řekněme živý materiál a časem samozřejmě dochází k mechanickému opotřebení, hlavně při praní nebo působení jiných vnější vlivů. Samozřejmě záleží jak často textil používáte, resp. perete. 

  Garantujeme vám , že potisk po prvním vyprání nesleze, nezmění barvu a ani nepopraská.
  Pokud se vám ovšem zdá, že tisk opravdu nevydržel dle vašich představ, neváhejte, napište nám a my vám ho vyměníme.

 

Textil s potiskem
 
 
 
kontakt
Zboží v košíku
0 ks
0 Kč

 © triko4u.cz 2011. All rights reserved. mobil: +420 777 981 532, e-mail: info@triko4u.cz Realizace: Abtera