TRIKO4U.CZ 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informaceRozumím

Barvy a velikosti

Velikosti a barvy

Výběr správné velikosti oblečení, a zvlášť při nákupu přes eshop, je velmi důležitý. Každý jsme jiný a tak máme každý také jiné požadavky. Myslíme na všechny a nabízíme výběr velikostí od S až do 5XL! Nebojte se změřit a nebojte se objednat jinou velikost než S :) Pokud vybíráte textil jako dárek, klidně změřte sami sebe a odhadněte, zda je obdarovaný vyšší než vy, zda je mohutnější nebo naopak útlejší atd.

Protože padnoucí tričko s originálním potiskem z vás udělá hvězdu, na rozdíl od příliš malého nebo příliš velkého trička. Oversized móda je již za námi a trička ukradená mladšímu bratrovi již dávno neznamenají frajera. Věnujte proto prosím o několik vteřin navíc správnému výběru.

mala

Snažíme se tak mít u každého produktu co nepodrobnější informace, a to nejen o barvách a velikostech, ale i materiálu, a zároveň co nejvíce zjednodušit samotnou objednávku. U všech produktů tak najdete přehlednou tabulku pro výběr barvy, počtu kusů i velikostí. 

Pro vaši pohodlnou orientaci najdete u každého produktu u výběru barvy odkaz „velikosti a barvy“ s podrobným znázorněním. Doporučujeme před uzavřením objednávky si tento odkaz prokliknout, zabere vám to opravdu chvilku a pomůže si správně vybrat. Jak a proč?

odkaz

Barva: barevné čtverečky jsou především orientační pro rychlý výběr barvy, nebo pro opakovanou objednávku. Nezapomeňte, že každý monitor může mít jiné nastavení a rozlišení, a tak se vám jednotlivé čtverečky můžou zobrazovat trochu odlišně. I proto je dobré využít tabulku „velikosti a barvy“, kde vidíte barvy na reálném textilu. Bohužel není pak v našich silách vyřešit, že „na počítači se mi to ukazovalo víc do růžova“ :) Pokud se ani tak nemůžete rozhodnout, kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s výběrem.

barvy

Velikost: V tabulkách velikostí najdete délku a šířku vybrané velikosti a můžete si porovnat, zda vám dobře padne. Trička a tílka  mají své dámské a pánské varianty, které v rámci evropských norem odpovídají standardizovaným konfekčním velikostem v běžných kamenných prodejnách. Velikosti v tabulce jsou uváděny v cm s 5% tolerancí. V posledních letech se však často stává, že si každý výrobce určuje velikost podle sebe a může se stát, že jste zvyklí na jiné než evropské číslování.

U mikin s kapucí i bez je unisexový střih, tedy mohou jej nosit dámy i pánové, ale velikosti jsou pánské. U žen tak doporučujeme zvolit o číslo menší velikost, než si standardně kupují. A i přes tuto radu měřit, měřit, měřit. 

velka

I přes všechny informace se může stát, že velikost prostě nepadne. Protože si svých zákazníků vážíme a opravdu chceme, aby u nás nakupovali rádi a bez rizika, špatně vybranou velikost vám zdarma vyměníme za správnou (více o podmínkách zde). Je však potřeba myslet na to, že se tím prodlouží doba opětovného zaslání a pokud máte před sebou nějakou akci, oslavu nebo párty, nemuseli byste své tričko dostat včas (i když opravdu děláme vše proto, abychom to stihli v co nejkratším čase). Věnujte tedy výběru velikosti zvýšenou pozornost, ať se trefíte hned na poprvé :)

Přejeme mnoho spokojených dní s textilem od Triko4u.cz


imperial_woman_barevnice.jpg
DSC_0234_lr.jpg
velikosti_panske_triko.JPG
barevnice_imperial_3-5XL.jpg
velikosti_detske.jpg
DSC_0169_lr.jpg
barvyvelikosti1.jpg
vzorkovnik.jpg
 
Textil s potiskem
 
 
 
kontakt
Zboží v košíku
0 ks
0 Kč

 © triko4u.cz 2011. All rights reserved. mobil: +420 777 981 532, e-mail: info@triko4u.cz Realizace: Abtera