Novinky

Eda Kožušník je dnes již legenda mezi běžci a protože je běh jeho životní styl, rozhodl se, že to naučí i ostatní ve svém programu Prostě běž. Udělali jsme pro něj velice úspěšný fanshop nejen s tričky na běhání.
Trička na motorku musí mít každej motorkář
Každý si někdy potřebuje odpočinout a to jak lidé, tak stroje. Proto bude probíhat v týdnu 24. - 30.6. 2019 v naší výrobě OPRAVA a SERVIS STROJŮ
Zvířata si sama nepomůžou, to musíme my, lidé. Jenže každá pomoc něco stojí a shánění peněz patří mezi ty činnosti, které ubírají čas potřebný právě pro zvířata a pomoc jim. Triko4u tedy nabízí pomocnou ruku.
Kolekce triček na basketbal jistě potěší každého hráče co se chce pochlubit svým oblíbeným sportem
V neděli 12.5. proběhl dobrodružný cyklistický závod dvojic Klánovický Mini Adventure, kterého se z neznámých důvodů účastnila i naše Daniela. Jaké to bylo?
Nejen sportovní kluby a týmy, ale i neziskové organizace mohou mít svůj fanshop
Novinka! maskáčová trička s možností potisku z našich standardních motivů i svých vlastních
Nebýt maminek a tatínků, málokterá hokejová hvězda by mohla zářit. Patří jim velký dík na jedinečných tričkách s potiskem.
Jste sportovní oddíl, zvířecí útulek, neziskovka nebo sdružení dobrovolných hasičů? Udělejte si u nás svůj fanshop a vydělejte si do klubové pokladny. Stačí jen málo: poslat nám e-mail.