Eshop prochází rekonstrukcí, děkujeme za pochopení.

Barvy a velikosti oblečení

Výběr správné velikosti oblečení a zvlášť při nákupu přes E-shop, je velmi důležitý. Každý jsme jiný a tak máme každý také jiné požadavky. Myslíme na všechny a nabízíme výběr velikostí od S až u pánských triček do 5XL! Nebojte se změřit a nebojte se objednat jinou velikost než S :)
Pokud vybíráte textil jako dárek, klidně změřte sami sebe a odhadněte, zda je obdarovaný vyšší než vy, zda je mohutnější nebo naopak útlejší atd.

Padnoucí tričko s originálním potiskem z Vás udělá hvězdu, na rozdíl od příliš malého nebo příliš velkého trička. Oversized móda je již za námi a trička ukradená mladšímu bratrovi již dávno neznamenají frajera. Věnujte proto prosím o několik vteřin navíc správnému výběru.

 

velikost trička  DSC_0164_lr

Snažíme se mít u každého produktu co nepodrobnější informace a to nejen o barvách a velikostech, ale i materiálu a zároveň co nejvíce zjednodušit samotnou objednávku. U všech produktů tak najdete přehlednou tabulku pro výběr barvy, počtu kusů i velikostí.

Doporučujeme před uzavřením objednávky si tento odkaz prokliknout. Zabere Vám to opravdu jen chvilku a pomůže si správně vybrat. Nicméně se nemusíte ničeho bát máme pro Vás totiž garance bezpečného nákupu, které Vám zaručí nákup bez rizika.


Barva oblečení

Milujeme barvy, proto chceme nabízet spousty barev nejen u triček s potiskem, ale i mikin a třeba i dresů. Vybírejte si tu svou oblíbenou, ale nezapomeňte, že každý monitor může mít jiné rozlišení, a tak se Vám jednotlivé barvy sportovního oblečení můžou zobrazovat trochu odlišně. I proto je dobré využít tabulku „velikosti a barvy“, kde vidíte barvy na reálném textilu. Bohužel pak není v našich silách vyřešit, že „na počítači se mi to ukazovalo víc do růžova“ :)

Pokud se ani tak nemůžete rozhodnout, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme s výběrem.

 imperial_final mikina_snake_final

           

 


Velikosti oblečení

V tabulkách velikostí najdete délku a šířku vybrané velikosti a můžete si porovnat, zda Vám dobře padne. Trička a vybrané sportovní oblečení mají své dámské a pánské varianty, které v rámci evropských norem odpovídají standardizovaným konfekčním velikostem v běžných kamenných prodejnách. Velikosti v tabulce jsou uváděny v cm s 5% tolerancí. V posledních letech se však často stává, že si každý výrobce určuje velikost podle sebe a může se stát, že jste zvyklí na jiné než evropské číslování.

Pozor, u mikin s kapucí  je unisexový střih (mikiny nejsou projmuté, ale mají rovný střih), tedy mohou jej nosit dámy i pánové, ale velikosti jsou pánské. U žen tak doporučujeme zvolit o číslo menší velikost, než si standardně kupují. Tedy pokud máte dámskou velikost L, tak u mikin doporučujeme vybrat pro ženu velikost M. A i přes tuto radu měřit, měřit, měřit.

 

DSC_0234_lr       

Když to prostě nepadne ?

I přes všechny informace se může stát, že velikost prostě nepadne.  Jak již víte jsme sportovci a hrajeme fair play a proto i když si špatně vyberete, tak vás v tom nenecháme. Svých zákazníků si vážíme a opravdu chceme, aby u nás nakupovali rádi a bez rizika. Špatně vybranou velikost zdarma vyměníme za správnou (více o podmínkách výměny). Je však potřeba myslet na to, že se tím prodlouží doba opětovného zaslání a pokud máte před sebou nějakou akci, oslavu nebo párty, nemuseli byste své tričko dostat včas (i když opravdu děláme vše proto, abychom to stihli v co nejkratším čase). 
Věnujte tedy výběru velikosti zvýšenou pozornost, ať se trefíte hned na poprvé a kdybyste si nebyli jisti, nevadí, budeme rádi, když nám zavoláte na 775 148 081.

 


 ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte dotaz? Rádi odpovíme.

 

 

 

noimg