Merino vás nezklame 

Pohodlí i po několika dnech

Stále oblíbenější merino vlna je přírodní materiál získávaný z vlny ovcí plemene Merino. Jeho hlavní vlatsností a předností je hřejivost v jakékoli situaci, dokáže totiž absorbovat vlhkost a do 30 % svého objemu. Lehký déšť nebo náročný sportovní výkon vás tak nijak nelimitují, na mokrá a prochladlá záda můžete zapomenout. Merino vlna drží teplo skvěle, i když je mokrá, navíc je hypoalergenní, prodyšná, rychleschnoucí, příjemná na dotek. Tričko z merino vlny je tak skvělé na nošení v zimě i v létě a v jakýchkoli podmínkách. Velká výhoda merino vlny je, že nezapáchá, můžete tak vyrazit na tramp nebo za dobrodružstvím a tričko nosit i několik dní po sobě. Jeho údržba je snadná, stačí přeprat v ruce třeba v potoce uprostřed lesa, ale samozřejmě můžete využít i klasické praní v automatické pračce, jako na ostatní trička s potiskem i bez :) 

merino2merino1

Ovce plemene merino jsou bíle, šedivě nebo béžově zbarvené, dosahují hmotnosti až 100kg a jedna ovce vyprodukuje ročně 2 - 4 kg vlny. I v ovčím světě jsou však rekordmani a světový rekord je skoro 30 kg vlny z jedné ovce za rok. Až do roku 1800 byl chov ovcí tohoto plemene výhradním právem Španělska, které zakazovalo jeho vývoz. Poté se povedlo několik kusů propašovat do Francie a odtud se plemeno rozšířilo do celého světa. Obliba merino vlny každý rok roste nejen mezi sportovci, oblečení z merino vlny je pohodlné a příjemné i při běžném nošení. U nás najdete i nadměrné triko z merino vlny ve velikosti 3XL, které oblečou i opravdu velcí chlapi. 

Sheep_eating_grass dess1

A samozřejmě vám na trička rádi natiskneme loga, čísla, přezdívky nebo cokoli budete potřebovat. Máme na vlastní kůži otestováno, že potisk drží a nepraská ani nesleze. Můžete si tak vytvořit vlastní tričko s potiskem z merina a spojit pohodlí a originalitu. Jsou také skvělým dárkem i pro firmy nebo jako pozornost pro obchodní partnery.

Podzim na krku, tak se trička, co hřejí, budou opravdu hodit :)

Sportu zdar

Tomáš a Daniela

ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte dotaz? Napište nám.