Kdo by nechtěl být na kole kočka 

Originální cyklistická trička s potiskem (nejen) pro kočky

Konečně se umoudřilo počasí a ty pravé cyklistické radovánky a cesty za dobrodružstvím mohou začít. Jezdíme kvůli kondici, lásce ke sportu, abychom něco nového viděli i překonávali sami sebe. A také chceme, aby nám to na kole slušelo. Naše funkční trička pro cyklistky a cyklisty jsou přesně to, co vám v cyklo výbavě ještě chybí. Kočka na kole patří mezi nejoblíbenější potisky, pro letošní sezónu pak přibyla i Cyklokočka. A protože sami jedzíme, moc dobře víme, že když jede celá parta, je to veselejší. Dámská jízda většinou končí někde u dobrého vína, pokud si přímo nenaplánujete jet Tour de Wine :)  Samozřejmě máme i bavlněná trička s cyklo potiskem, pro ty, co dávají přednost klasice. 

kocka wine

Ani na muže jsme nezapomněli. V partě třeba dají před vínem přednost pivu a pojedou Tour de Beer (u kterých trička který designově ladí s dámskými tričky a když tak jedete celá parta, můžete mít i stejná trička) nebo se vydají na pánskou jízdu. Pokud zrovna poctivě trénujete právě na nějakou podobnou akci, neztraťe cykloúsměv. A pro ty odvážnější tu máme funkční cyklistické tričko Gikolo a  také spoustu dalších motivů na dámských i pánských cyklo tričkách

13479beer

 

Na všechna trička od nás si můžete nechat dostisknout třeba jméno, číslo, přezdívku nebo rok a místo vaší cyklodovolené. 

 

Přejeme co nejdelší sezónu a hodně šťastných kilometrů - ideálně v tričkách od nás :)

Tomáš a Daniela

 

 TRIČKA S POTISKEM  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA 

 

Máte dotaz? Napište nám.